Deelnemerslijst/Entrylist Verkenningen van 13:00 tot 20:00
172 deelnemers / teams 56 historic
39 buitenlandse deelnemers / foreign teams 29 divisie 1-2
87 divisie 3      
afhalen Admin. Techn.
Roadbook Controle Controle
PILOOT   CO-PILOOT   WAGEN DIV KL   Café Monroe Café Monroe Willaert
0 Muylle Wouter B Demeester Yves B Mitsubishi Evo 6 3 I        
                       
1 Snijers Patrick B Bruneel Arne B Porsche 997 GT3 3 I   11:00 tot 14:00 20:44 21:14
2 Delplace Fredericq B Declerck Kurt B Porsche 911 4 H4   11:00 tot 14:00 20:42 21:12
3 Lefevere Andy B Vangheluwe Andy B Porsche  997 GT3 3 I   11:00 tot 14:00 20:40 21:10
4 Reddington John  IRL Mullen Darragh IRL Ford Fiesta R5 3 I 11:00 tot 14:00 20:38 21:08
5 Bécaert Steve B Vandersarren Jochen B Ford Fiesta R5 MK2 3 I 11:00 tot 14:00 20:36 21:06
6 Lietaer Paul B Vandewalle Martine B Ford Escort Cosworth  5 H8 11:00 tot 14:00 20:34 21:04
7 Stouf Stefaan B Erard Joris  B Ford Sierra Cosworth 4x4 5 H8 11:00 tot 14:00 20:32 21:02
8 Barbier Philip B Provoost Jean Pierre B Mitsubishi Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 20:30 21:00
9 Syx Bjorn B Vanrobaeys Ari B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 20:28 20:58
10 Boone Kurt B Boone Fries 0 Mitsubishi Evo 6 3 I 11:00 tot 14:00 20:26 20:56
11 Coene Bert B De Duytsche Petra B Mitsubishi Lancer EVO X 3 I 11:00 tot 14:00 20:22 20:52
12 Heyrick Andy B Huygelier Björn B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 20:20 20:50
14 Jonkers Hein NL Beurskens Arno NL Mitsubishi Lancer Evo 6 TME 3 I 11:00 tot 14:00 20:16 20:46
15 Prinzie Stefaan B Ozeel Thys B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 20:14 20:44
16 Campling David GB Ducker James GB Subaru Impreza WRC S10 3 I 11:00 tot 14:00 20:12 20:42
17 Braeckevelt Kurt B Derock Gino B BMW 1M Coupé 3 I 11:00 tot 14:00 20:10 20:40
18 Tjoens Stefaan B Passchyn Greet B Mitsubitshi Lancer Evo x 2 E 11:00 tot 14:00 20:08 20:38
19 Dereu Wim B Azou John B BMW M3 3 I 11:00 tot 14:00 20:06 20:36
20 Algoedt Cris B Wyffels Pieter B BMW Danneels 1M 3 I 11:00 tot 14:00 20:04 20:34
21 Merlevede Cedriek B Werner Frank B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 20:00 20:30
22 Baert Frank B Verhelle Christophe B BMW Sierra 5 H8 11:00 tot 14:00 19:58 20:28
23 Lauwaert Koen B Willaert Bjorn B Renault Clio R3 Maxi 3 G 11:00 tot 14:00 19:56 20:26
24 Vermeirsch Dirk B Degroote Colin B Ford Sierra Cosworth 5 H8 11:00 tot 14:00 19:54 20:24
26 Eggermont Philip B Tjoen Nicolas B Skoda Fabia R5 3 I 11:00 tot 14:00 19:50 20:20
27 Ceenaeme didier B Masschelein Kris B BMW  M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:48 20:18
28 Declerck Ronny B Lefere Jolien B Opel Ascona 4 H4 11:00 tot 14:00 19:46 20:16
29 De Keyser Lode B Calliau Wim B Porsche  911 SC 4 H4 11:00 tot 14:00 19:44 20:14
30 Cornelis Bert B Caytan Steven B Opel Monza 4 H4 11:00 tot 14:00 19:42 20:12
31 Fonteyne Bram B Dhaene Lander B Volvo 240 T 4 H5 11:00 tot 14:00 19:38 20:08
32 Dekoninck Thierry B Seynaeve Griffin B Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 19:36 20:06
33 Lerminez Jeoffrey B Markey Danny B BMW M3 3 H 11:00 tot 14:00 19:34 20:04
34 Clements Tony GB Graham Stanley  GB Mitsubishi Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 19:32 20:02
35 Vandenberghe Kjell B Vanlauwe Jonas B BMW M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:30 20:00
36 Vandamme Chris B Vermeulen Sharon B BMW M3 E46 3 I 11:00 tot 14:00 19:28 19:58
37 Van de Vivere Eddy B De Pestel Mario B Subaru Impreza Wrx Sti 2 E 11:00 tot 14:00 19:26 19:56
38 Thomson Andrew  GB Vandenbussche Jeffrey B Subaru Legacy 5 H8 11:00 tot 14:00 19:24 19:54
39 Ramboer Bjorn B Ameel Lode B Mitsubishi Lancer Evo VI 3 I 11:00 tot 14:00 19:22 19:52
40 Davies Ian GB Crisp Mark  GB BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 19:20 19:50
41 Wood John GB Wood Richard GB Ford Sierra Sapphire 5 H8 11:00 tot 14:00 19:16 19:46
42 Proctor John  GB Van Beneden Erik B Opel Ascona 400 4 H4 11:00 tot 14:00 19:14 19:44
43 Rogiers Glenn B Denblyden Filip B Opel Kadett 4 H4 11:00 tot 14:00 19:12 19:42
44 Degeyter Edwin B Houthoofd Michael B Ford Escort rs1800 4 H3 11:00 tot 14:00 19:10 19:40
45 Alliet Xavier B Cnudde Guy B BMW E30 M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:08 19:38
46 Mackey George  GB Cope Tony  GB Subaru Impreza N12 3 I 11:00 tot 14:00 19:06 19:36
47 Mawdsley Malcolm GB Santy Steven B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 19:04 19:34
48 Smith Ben GB McIlroy Steve  GB Mitsubishi Evo 7 3 I 11:00 tot 14:00 19:02 19:32
49 Lavaert Brecht  B X 0 BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 19:00 19:30
50 Brown Steve  GB Capoen Lieven  B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 18:58 19:28
51 Couvreur Bjorn B Couvreur Tjorven B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 18:54 19:24
52 Gellinck Kris B Gellinck Wendy B BMW E36 3 H 11:00 tot 14:00 18:52 19:22
53 Vandewaetere Wouter B Vandorpe Wim B BMW E30 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:50 19:20
54 Wood David GB Vanoverberghe Kristof B Mitsubishi Evo 5 3 I 11:00 tot 14:00 18:48 19:18
55 De Boe Alexander B Debaene Tony B BMW E36 3 H 11:00 tot 14:00 18:46 19:16
56 Synaeve Nick B Feys Jonas B BMW E30 3 I 11:00 tot 14:00 18:44 19:14
57 Leys Jensy  B Dezitter Jarne  B BMW E30 3 H 11:00 tot 14:00 18:42 19:12
58 Dumortier Serge B Vandenkendelaere Mirando B BMW E46 3 H 11:00 tot 14:00 18:40 19:10
59 Lacour Geert B Gouwy Pieter B Porsche  911 SC 4 H4 11:00 tot 14:00 18:38 19:08
60 Smith Roy GB Lancaster Steve GB Ford Sierra Cosworth 5 H8 11:00 tot 14:00 18:36 19:06
61 Mc Devitt  Paul IRL Fitzpatrick Ray IRL Toyota Corolla 3 G 11:00 tot 14:00 18:26 18:56
62 Thomas Simon GB Jordan Liz GB Peugeot 306 F2000 3 G 11:00 tot 14:00 18:24 18:54
63 Maertens Marc B Bruynooghe Jan B BMW M3  E36 3 I 11:00 tot 14:00 18:22 18:52
64 Noyelle Damon B Lanssens Arne B BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 18:20 18:50
65 Pattyn Angelo B Desodt Steve B Subaru Impreza grA 3 I 11:00 tot 14:00 18:18 18:48
66 Vanhee Mathias B Lambrecht Matthias B BMW E87 3 I 11:00 tot 14:00 18:16 18:46
67 Verhaeghe Manolito B Dekorte Mathieu B BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 18:14 18:44
68 De Sadeleer Stefaan B Sablon Yoeri B BMW 320 3 H 11:00 tot 14:00 18:12 18:42
69 Geldhof Kenneth B Geldhof Dario B BMW E30 325 i 3 H 11:00 tot 14:00 18:10 18:40
70 Spillebeen Didier B Vercaigne Stefanie  B BMW 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:08 18:38
71 Vandenbussche Anthony  B Geldhof Kaylee  B BMW E46 3 H 11:00 tot 14:00 18:04 18:34
72 Vandoolaeghe Mathieu B De Ceuninck Stijn B BMW E36 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:02 18:32
73 Vanlerberghe Olivier B De Busschere Danny B BMW E30 325I 3 H 11:00 tot 14:00 18:00 18:30
74 Vervondel Serge B De Bock Han B BMW 325 3 H 11:00 tot 14:00 17:58 18:28
75 Vandeputte Patrick B Vermeersch Ann Sofie B Ford Fiesta 3 F 11:00 tot 14:00 17:56 18:26
76 Vansteenkiste Lewis B Valcke Victor  B Citroën C2 R2 max 3 F 11:00 tot 14:00 17:54 18:24
77 Wilmot Barri GB Bird Anton  0 Vauxhall Nova 3 F 11:00 tot 14:00 17:52 18:22
78 Demedts Stephaan B Demeulemeester Naiomi  B Subaru Impreza 2 E 11:00 tot 14:00 17:50 18:20
79 Berville Frédéric B Morreel Nicolas  B Opel Adam R2 3 F 11:00 tot 14:00 17:48 18:18
80 Dennis Robert GB Roughead Ronald  GB Subaru Sti 12B 2 E 11:00 tot 14:00 17:46 18:16
82 Vanhoutte Jeroen  B Decruyenaere Thalia  B Subaru Impreza sti 2 E 11:00 tot 14:00 17:40 18:10
83 Oosterlinck Sascha  B Verleye Nick  B Ford Escort 4 H3 11:00 tot 14:00 17:38 18:08
84 Lietaer Mathieu B Canepeel Jannes B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 17:36 18:06
85 Louies Eric B Ghesquiere Robbe  B Opel Ascona 4 H3 11:00 tot 14:00 17:34 18:04
86 Puype Simon B Puype Paul B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 17:32 18:02
87 Bastiaens Yves B Carrette Gert Jan  B Talbot Sunbeam Lotus  4 H4 11:00 tot 14:00 17:30 18:00
88 Verbeke Fangio B Verbeke Kevin B Toyota Corolla KE70 4 H3 11:00 tot 14:00 17:28 17:58
89 Herpoel Renzo B Delorge Hans B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 17:26 17:56
90 Ionut-Victor Anton  RO Verbrugge Cedric B Peugeot 206 2 D 11:00 tot 14:00 17:24 17:54
91 Priem Stefaan B Priem Sigert B Subaru Impreza gt plus 2 E 11:00 tot 14:00 17:20 17:50
92 Van Eecke Reinaud B Noyez David B Renault Clio R3 3 G 11:00 tot 14:00 17:18 17:48
93 Vandenberghe Stijn  B vandevyvere wim B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 17:16 17:46
94 Victoor Tommy  B De Rous Nick  B Peugeot 207 r3t 3 G 11:00 tot 14:00 17:14 17:44
95 Bauwens Kim B Vandamme Tony B Ford Fiesta 3 F 11:00 tot 14:00 17:12 17:42
96 Vinckier Lieven B Callewaert Andy B Mini Cooper S 3 G 11:00 tot 14:00 17:10 17:40
97 Brown Jay B Debacker Louis  B Opel Adam Cup 3 F 11:00 tot 14:00 17:08 17:38
98 Dawson Ben GB Dawson Mike GB Ford Escort MK2 3 F 11:00 tot 14:00 17:06 17:36
99 Dockree David GB Davies Nick  GB Talbot Sunbeam Ti 3 F 11:00 tot 14:00 17:04 17:34
100 O'Sullivan Niall  IRL McTiernan Stephen  IRL Citroen C2 3 F 11:00 tot 14:00 17:02 17:32
101 Smith Philip  IRL Smith Robert  GB Citroen C2 3 F 11:00 tot 14:00 16:58 17:28
102 Monnens Jesse B Deroo Kenny B Opel Astra 2.0 3 G 11:00 tot 14:00 16:56 17:26
103 Meirlevede Thijs B Norman Lucy B Renault Clio 2 D 11:00 tot 14:00 16:54 17:24
104 Ollevier Aäron B Deramoudt Michiel B Peugeot 208 R2 3 F 11:00 tot 14:00 16:52 17:22
105 Hands Paul  GB Bezuidenhout Lee  GB Peugeot 106 3 F 11:00 tot 14:00 16:50 17:20
106 Brown Stephen  GB Stringer Paul  GB Nissan Micra 3 F 11:00 tot 14:00 16:48 17:18
107 Depla Gilles B Deveeuw Iben B Ford Fiesta R2 3 F 11:00 tot 14:00 16:46 17:16
109 Mombaerts Erwin B Sterken Yannic B Renault Clio II RS Ragnotti 3 G 11:00 tot 14:00 16:42 17:12
110 Notredame Stefaan B Vermeersch Patrick 0 Renault Clio Ragnotti 2 D 11:00 tot 14:00 16:40 17:10
111 Gibson Iain GB Gibson Andrew GB Honda Civic Type-R 3 G 11:00 tot 14:00 16:36 17:06
112 Dochy David B Lefevere Sabrina B Opel Kadett c 3 G 11:00 tot 14:00 16:34 17:04
113 Brock Finlay  GB Aras Dincer TUR Ford Fiesta R2000 3 G 11:00 tot 14:00 16:32 17:02
114 Brink Mike NL van de Hel Lammert  NL Seat Leon Cupra 3 G 11:00 tot 14:00 16:30 17:00
115 Daele Steve B Vercruysse Freddy B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 16:28 16:58
116 Herreman Harold B Van Oost Hugues B Abarth  Assetto Corse  3 H 11:00 tot 14:00 16:26 16:56
117 De Bel Jorim B De Bel Hannes 0 Renault Clio RS 3 G 11:00 tot 14:00 16:24 16:54
118 Geldhof Angelo B Geldhof Marnick B BMW 318ti 3 G 11:00 tot 14:00 16:22 16:52
119 Egger Richard  GB Egger Pat  GB Vauxhall Nova 3 G 11:00 tot 14:00 16:20 16:50
120 de Vere-Packford Martin GB Plummer Sharon GB Peugeot 306 3 G 11:00 tot 14:00 16:18 16:48
121 Smith Allan GB Butler Teresa  GB Subaru Impreza STI 3 I 11:00 tot 14:00 16:08 16:38
122 Decaestecker Koen B Dereycke Nico B BMW E30 3 I 11:00 tot 14:00 16:06 16:36
123 Debruyne Luc B Geeraert Kevin B Volkswagen Golf 3 I 11:00 tot 14:00 16:04 16:34
124 Gruwez James B Deroo David B Mercedes 190 2.3 16V 5 H8 11:00 tot 14:00 16:02 16:32
125 Coremans Wim NL Fleurackers Patrick B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 16:00 16:30
126 Smith Gavin GB Vincent Richard GB Lancia Delta Integrale 5 H8 11:00 tot 14:00 15:58 16:28
127 Seys Pieter B Ver Eecke Dimitri B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:56 16:26
128 Temperville Franklin B Dehouck Xavier B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:54 16:24
129 Vandenheede Bernard B Verspeelt Dieter B Ford escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:52 16:22
130 Vandevenne Kurt B Jones David  GB Ford Escort MK1 4 H3 11:00 tot 14:00 15:50 16:20
131 Struyve Adri  B Vanluchene Geert B Opel Kadett c Gte 4 H4 11:00 tot 14:00 15:46 16:16
132 Parrott Leslie GB Powell Stuart GB Ford Sierra Cosworth 4 H5 11:00 tot 14:00 15:44 16:14
133 Laporte Ronny B Manshoven johan B Opel Ascona b 4 H4 11:00 tot 14:00 15:42 16:12
134 Lagache Christophe B Meersseman Kristof B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 15:40 16:10
135 Beyne Koen B Gillebert Frank B Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:38 16:08
136 Mayhew Paul GB Mitchell Dean  GB Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:36 16:06
137 Raecke Roel B Vanquaethem Sven B Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:34 16:04
138 Vitse Ludovic B Sohier kurt B Opel Astra gsi 2 D 11:00 tot 14:00 15:32 16:02
139 Blanchard Stijn B Lamote Jeffrey B Citroen Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 15:30 16:00
140 Holvoet Jan  B Holvoet Andreas  B Opel Corsa B 2 C 11:00 tot 14:00 15:28 15:58
141 Diet Luc B Van Dycke Ellen B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 15:24 15:54
142 Desmedt Peter  B Liefooghe Claude B Citroen Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 15:22 15:52
143 Couvreur Nick B Feys Steven B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 15:20 15:50
144 Deprez Robin B Niels Ghesquiere  0 Peugeot  206 gti 2 D 11:00 tot 14:00 15:18 15:48
145 Mulliez Nicolas B Fonteyne Bjorn B Toyota Yaris 3 F 11:00 tot 14:00 15:16 15:46
146 Hammache Younnes B Maes Yentl B Peugeot 106 group A 3 F 11:00 tot 14:00 15:14 15:44
147 Vancouillie Paul B Vancouillie Thibeau  B Volkswagen Golf GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:12 15:42
148 Declercq Francis B Lapeire Jef  B Toyota Corolla GT coupe 5 H6 11:00 tot 14:00 15:10 15:40
149 Derez Alexander B Vromman Barbara B BMW 2002 4 H3 11:00 tot 14:00 15:08 15:38
150 Claerebout Rudy B Ferlat Trévis B Renault Clio 4 H3 11:00 tot 14:00 15:06 15:36
151 Heijnen Jeroen  NL Elven van Marcel NL BMW 2002 TI 4 H3 11:00 tot 14:00 15:02 15:32
152 Callens Mike B Callens Cindy B Opel Manta i240c 4 H4 11:00 tot 14:00 15:00 15:30
153 Margodt Frederique B Coppillie Svenn B Citroën Saxo Vts 2 C 11:00 tot 14:00 14:58 15:28
154 Noyelle Jess B Waltniel Niko B Honda Civic 2 C 11:00 tot 14:00 14:56 15:26
155 Soenen Jan B Sercu Francis B Peugeot 106 gti 2 C 11:00 tot 14:00 14:54 15:24
156 Vermeersch Glen  B Vandemaele Jorn B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 14:52 15:22
157 Maekelberg Matthias B Maekelberg Jasper  B Opel Corsa 5 H6 11:00 tot 14:00 14:50 15:20
158 Smith Mike  IRL Moriarty Sean  IRL Hillman Avenger 4 H4 11:00 tot 14:00 14:48 15:18
159 Verdonck Stefan B Van hoe Alain B Opel  Kadett 4 H3 11:00 tot 14:00 14:46 15:16
160 Withouck Luc  B Withouck Hannelore B Porsche  924s 4 H4 11:00 tot 14:00 14:44 15:14
161 Dewachter Giovanni B Dewinter Aline B BMW E36 2 C 11:00 tot 14:00 14:40 15:10
162 De Wulf Stefan B Vandoolaeghe Benoit B VW Scirocco 4 H2 11:00 tot 14:00 14:38 15:08
163 Bristow Vince  GB Sayer Tim  GB Ford Escort MK1 Mexico 4 H2 11:00 tot 14:00 14:36 15:06
164 Willaert Kris B Willaert Joren B VW Golf 1 4 H2 11:00 tot 14:00 14:34 15:04
165 Dewilde Jonas B Hanssens Ward B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 14:32 15:02
166 David Frederick B Declercq Wesly B Citroën Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 14:30 15:00
167 Vanlerberghe Marc B Bouten Christophe B Opel Kadett GT/E 4 H3 11:00 tot 14:00 14:28 14:58
168 Dierckx Guy B Dierckx Stephanie B Toyota Corola 1 A 11:00 tot 14:00 14:26 14:56
169 Foster Phil  GB Raw Michael  GB Ford Escort 1300 GT 4 H1 11:00 tot 14:00 14:24 14:54
170 Rombouts Philip B Princen Jarno B Honda Civic 1 A 11:00 tot 14:00 14:22 14:52
171 Sampers Bart B Willem Hans B Peugeot 106 1 A 11:00 tot 14:00 14:18 14:48
172 De Bon Kim B De Bon Kelly B Toyota Corolla 1 A 11:00 tot 14:00 14:16 14:46
173 Wyckaert Stephen B Samoy jonas B renault clio 1 A 11:00 tot 14:00 14:14 14:44
174 Neyens Cathelin B Vandamme Koenraad B Mini Cooper 4 H1 11:00 tot 14:00 14:12 14:42
175 Tijtgat Michiel B Coffyn Jeroen B Toyota Yaris 1 A 11:00 tot 14:00 14:10 14:40
Deelnemerslijst/Entrylist Verkenningen van 13:00 tot 20:00
172 deelnemers / teams 56 historic
39 buitenlandse deelnemers / foreign teams 29 divisie 1-2
87 divisie 3      
afhalen Admin. Techn.
Roadbook Controle Controle
PILOOT   CO-PILOOT   WAGEN DIV KL   Café Monroe Café Monroe Willaert
0 Muylle Wouter B Demeester Yves B Mitsubishi Evo 6 3 I        
                       
1 Snijers Patrick B Bruneel Arne B Porsche 997 GT3 3 I   11:00 tot 14:00 20:44 21:14
2 Delplace Fredericq B Declerck Kurt B Porsche 911 4 H4   11:00 tot 14:00 20:42 21:12
3 Lefevere Andy B Vangheluwe Andy B Porsche  997 GT3 3 I   11:00 tot 14:00 20:40 21:10
4 Reddington John  IRL Mullen Darragh IRL Ford Fiesta R5 3 I 11:00 tot 14:00 20:38 21:08
5 Bécaert Steve B Vandersarren Jochen B Ford Fiesta R5 MK2 3 I 11:00 tot 14:00 20:36 21:06
6 Lietaer Paul B Vandewalle Martine B Ford Escort Cosworth  5 H8 11:00 tot 14:00 20:34 21:04
7 Stouf Stefaan B Erard Joris  B Ford Sierra Cosworth 4x4 5 H8 11:00 tot 14:00 20:32 21:02
8 Barbier Philip B Provoost Jean Pierre B Mitsubishi Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 20:30 21:00
9 Syx Bjorn B Vanrobaeys Ari B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 20:28 20:58
10 Boone Kurt B Boone Fries 0 Mitsubishi Evo 6 3 I 11:00 tot 14:00 20:26 20:56
11 Coene Bert B De Duytsche Petra B Mitsubishi Lancer EVO X 3 I 11:00 tot 14:00 20:22 20:52
12 Heyrick Andy B Huygelier Björn B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 20:20 20:50
14 Jonkers Hein NL Beurskens Arno NL Mitsubishi Lancer Evo 6 TME 3 I 11:00 tot 14:00 20:16 20:46
15 Prinzie Stefaan B Ozeel Thys B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 20:14 20:44
16 Campling David GB Ducker James GB Subaru Impreza WRC S10 3 I 11:00 tot 14:00 20:12 20:42
17 Braeckevelt Kurt B Derock Gino B BMW M3 E36  3 I 11:00 tot 14:00 20:10 20:40
18 Tjoens Stefaan B Passchyn Greet B Mitsubitshi Lancer Evo x 2 E 11:00 tot 14:00 20:08 20:38
19 Dereu Wim B Azou John B BMW M3 3 I 11:00 tot 14:00 20:06 20:36
20 Algoedt Cris B Wyffels Pieter B BMW Danneels 1M 3 I 11:00 tot 14:00 20:04 20:34
21 Merlevede Cedriek B Werner Frank B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 20:00 20:30
22 Baert Frank B Verhelle Christophe B BMW Sierra 5 H8 11:00 tot 14:00 19:58 20:28
23 Lauwaert Koen B Willaert Bjorn B Renault Clio R3 Maxi 3 G 11:00 tot 14:00 19:56 20:26
24 Vermeirsch Dirk B Degroote Colin B Ford Sierra Cosworth 5 H8 11:00 tot 14:00 19:54 20:24
26 Eggermont Philip B Tjoen Nicolas B Skoda Fabia R5 3 I 11:00 tot 14:00 19:50 20:20
27 Ceenaeme didier B Masschelein Kris B BMW  M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:48 20:18
28 Declerck Ronny B Lefere Jolien B Opel Ascona 4 H4 11:00 tot 14:00 19:46 20:16
29 De Keyser Lode B Calliau Wim B Porsche  911 SC 4 H4 11:00 tot 14:00 19:44 20:14
30 Cornelis Bert B Caytan Steven B Opel Monza 4 H4 11:00 tot 14:00 19:42 20:12
31 Fonteyne Bram B Dhaene Lander B Volvo 240 T 4 H5 11:00 tot 14:00 19:38 20:08
32 Dekoninck Thierry B Seynaeve Griffin B Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 19:36 20:06
33 Lerminez Jeoffrey B Markey Danny B BMW M3 3 H 11:00 tot 14:00 19:34 20:04
34 Clements Tony GB Graham Stanley  GB Mitsubishi Evo X 3 I 11:00 tot 14:00 19:32 20:02
35 Vandenberghe Kjell B Vanlauwe Jonas B BMW M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:30 20:00
36 Vandamme Chris B Vermeulen Sharon B BMW M3 E46 3 I 11:00 tot 14:00 19:28 19:58
37 Van de Vivere Eddy B De Pestel Mario B Subaru Impreza Wrx Sti 2 E 11:00 tot 14:00 19:26 19:56
38 Thomson Andrew  GB Vandenbussche Jeffrey B Subaru Legacy 5 H8 11:00 tot 14:00 19:24 19:54
39 Ramboer Bjorn B Ameel Lode B Mitsubishi Lancer Evo VI 3 I 11:00 tot 14:00 19:22 19:52
40 Davies Ian GB Crisp Mark  GB BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 19:20 19:50
41 Wood John GB Wood Richard GB Ford Sierra Sapphire 5 H8 11:00 tot 14:00 19:16 19:46
42 Proctor John  GB Van Beneden Erik B Opel Ascona 400 4 H4 11:00 tot 14:00 19:14 19:44
43 Rogiers Glenn B Denblyden Filip B Opel Kadett 4 H4 11:00 tot 14:00 19:12 19:42
44 Degeyter Edwin B Houthoofd Michael B Ford Escort rs1800 4 H3 11:00 tot 14:00 19:10 19:40
45 Alliet Xavier B Cnudde Guy B BMW E30 M3 3 I 11:00 tot 14:00 19:08 19:38
46 Mackey George  GB Cope Tony  GB Subaru Impreza N12 3 I 11:00 tot 14:00 19:06 19:36
47 Mawdsley Malcolm GB Santy Steven B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 19:04 19:34
48 Smith Ben GB McIlroy Steve  GB Mitsubishi Evo 7 3 I 11:00 tot 14:00 19:02 19:32
49 Lavaert Brecht  B X 0 BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 19:00 19:30
50 Brown Steve  GB Capoen Lieven  B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 18:58 19:28
51 Couvreur Bjorn B Couvreur Tjorven B Subaru Impreza 3 I 11:00 tot 14:00 18:54 19:24
52 Gellinck Kris B Gellinck Wendy B BMW E36 3 H 11:00 tot 14:00 18:52 19:22
53 Vandewaetere Wouter B Vandorpe Wim B BMW E30 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:50 19:20
54 Wood David GB Kettle Peter GB Mitsubishi Evo 5 3 I 11:00 tot 14:00 18:48 19:18
55 De Boe Alexander B Debaene Tony B BMW E36 3 H 11:00 tot 14:00 18:46 19:16
56 Synaeve Nick B Feys Jonas B BMW E30 3 I 11:00 tot 14:00 18:44 19:14
57 Leys Jensy  B Dezitter Jarne  B BMW E30 3 H 11:00 tot 14:00 18:42 19:12
58 Dumortier Serge B Vandenkendelaere Mirando B BMW E46 3 H 11:00 tot 14:00 18:40 19:10
59 Lacour Geert B Gouwy Pieter B Porsche  911 SC 4 H4 11:00 tot 14:00 18:38 19:08
60 Smith Roy GB Lancaster Steve GB Ford Sierra Cosworth 5 H8 11:00 tot 14:00 18:36 19:06
61 Mc Devitt  Paul IRL Fitzpatrick Ray IRL Toyota Corolla 3 G 11:00 tot 14:00 18:26 18:56
62 Thomas Simon GB Jordan Liz GB Peugeot 306 F2000 3 G 11:00 tot 14:00 18:24 18:54
63 Maertens Marc B Bruynooghe Jan B BMW M3  E36 3 I 11:00 tot 14:00 18:22 18:52
64 Noyelle Damon B Lanssens Arne B BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 18:20 18:50
65 Pattyn Angelo B Desodt Steve B Subaru Impreza grA 3 I 11:00 tot 14:00 18:18 18:48
66 Vanhee Mathias B Lambrecht Matthias B BMW E87 3 I 11:00 tot 14:00 18:16 18:46
67 Verhaeghe Manolito B Dekorte Mathieu B BMW 130i 3 I 11:00 tot 14:00 18:14 18:44
68 De Sadeleer Stefaan B Sablon Yoeri B BMW 320 3 H 11:00 tot 14:00 18:12 18:42
69 Geldhof Kenneth B Geldhof Dario B BMW E30 325 i 3 H 11:00 tot 14:00 18:10 18:40
70 Spillebeen Didier B Vercaigne Stefanie  B BMW 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:08 18:38
71 Vandenbussche Anthony  B Geldhof Kaylee  B BMW E46 3 H 11:00 tot 14:00 18:04 18:34
72 Vandoolaeghe Mathieu B De Ceuninck Stijn B BMW E36 325i 3 H 11:00 tot 14:00 18:02 18:32
73 Vanlerberghe Olivier B De Busschere Danny B BMW E30 325I 3 H 11:00 tot 14:00 18:00 18:30
74 Vervondel Serge B De Bock Han B BMW 325 3 H 11:00 tot 14:00 17:58 18:28
75 Vandeputte Patrick B Vermeersch Ann Sofie B Ford Fiesta 3 F 11:00 tot 14:00 17:56 18:26
76 Vansteenkiste Lewis B Valcke Victor  B Citroën C2 R2 max 3 F 11:00 tot 14:00 17:54 18:24
77 Wilmot Barri GB Bird Anton  0 Vauxhall Nova 3 F 11:00 tot 14:00 17:52 18:22
78 Demedts Stephaan B Demeulemeester Naiomi  B Subaru Impreza 2 E 11:00 tot 14:00 17:50 18:20
79 Berville Frédéric B Morreel Nicolas  B Opel Adam R2 3 F 11:00 tot 14:00 17:48 18:18
80 Dennis Robert GB Roughead Ronald  GB Subaru Sti 12B 2 E 11:00 tot 14:00 17:46 18:16
82 Vanhoutte Jeroen  B Decruyenaere Thalia  B Subaru Impreza sti 2 E 11:00 tot 14:00 17:40 18:10
83 Oosterlinck Sascha  B Verleye Nick  B Ford Escort 4 H3 11:00 tot 14:00 17:38 18:08
84 Lietaer Mathieu B Canepeel Jannes B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 17:36 18:06
85 Louies Eric B Ghesquiere Robbe  B Opel Ascona 4 H3 11:00 tot 14:00 17:34 18:04
86 Puype Simon B Puype Paul B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 17:32 18:02
87 Bastiaens Yves B Carrette Gert Jan  B Talbot Sunbeam Lotus  4 H4 11:00 tot 14:00 17:30 18:00
88 Verbeke Fangio B Verbeke Kevin B Toyota Corolla KE70 4 H3 11:00 tot 14:00 17:28 17:58
89 Herpoel Renzo B Delorge Hans B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 17:26 17:56
90 Ionut-Victor Anton  RO Verbrugge Cedric B Peugeot 206 2 D 11:00 tot 14:00 17:24 17:54
91 Priem Stefaan B Priem Sigert B Subaru Impreza gt plus 2 E 11:00 tot 14:00 17:20 17:50
92 Van Eecke Reinaud B Noyez David B Renault Clio R3 3 G 11:00 tot 14:00 17:18 17:48
93 Vandenberghe Stijn  B vandevyvere wim B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 17:16 17:46
94 Victoor Tommy  B De Rous Nick  B Peugeot 207 r3t 3 G 11:00 tot 14:00 17:14 17:44
95 Bauwens Kim B Heimdal Derde  B Ford Fiesta 3 F 11:00 tot 14:00 17:12 17:42
96 Vinckier Lieven B Callewaert Andy B Mini Cooper S 3 G 11:00 tot 14:00 17:10 17:40
97 Brown Jay B Debacker Louis  B Opel Adam Cup 3 F 11:00 tot 14:00 17:08 17:38
98 Dawson Ben GB Dawson Mike GB Ford Escort MK2 3 F 11:00 tot 14:00 17:06 17:36
99 Dockree David GB Davies Nick  GB Talbot Sunbeam Ti 3 F 11:00 tot 14:00 17:04 17:34
100 O'Sullivan Niall  IRL McTiernan Stephen  IRL Citroen C2 3 F 11:00 tot 14:00 17:02 17:32
101 Smith Philip  IRL Smith Robert  GB Citroen C2 3 F 11:00 tot 14:00 16:58 17:28
102 Monnens Jesse B Deroo Kenny B Opel Astra 2.0 3 G 11:00 tot 14:00 16:56 17:26
103 Meirlevede Thijs B Norman Lucy B Renault Clio 2 D 11:00 tot 14:00 16:54 17:24
104 Ollevier Aäron B Deramoudt Michiel B Peugeot 208 R2 3 F 11:00 tot 14:00 16:52 17:22
105 Hands Paul  GB Bezuidenhout Lee  GB Peugeot 106 3 F 11:00 tot 14:00 16:50 17:20
106 Brown Stephen  GB Stringer Paul  GB Nissan Micra 3 F 11:00 tot 14:00 16:48 17:18
107 Depla Gilles B Deveeuw Iben B Ford Fiesta R2 3 F 11:00 tot 14:00 16:46 17:16
109 Mombaerts Erwin B Sterken Yannic B Renault Clio II RS Ragnotti 3 G 11:00 tot 14:00 16:42 17:12
110 Notredame Stefaan B Vermeersch Patrick 0 Renault Clio Ragnotti 2 D 11:00 tot 14:00 16:40 17:10
111 Gibson Iain GB Gibson Andrew GB Honda Civic Type-R 3 G 11:00 tot 14:00 16:36 17:06
112 Dochy David B Lefevere Sabrina B Opel Kadett c 3 G 11:00 tot 14:00 16:34 17:04
113 Brock Finlay  GB Aras Dincer TUR Ford Fiesta R2000 3 G 11:00 tot 14:00 16:32 17:02
114 Brink Mike NL Krebs Walther NL Seat Leon Cupra 3 G 11:00 tot 14:00 16:30 17:00
115 Daele Steve B Vercruysse Freddy B Renault Clio 3 G 11:00 tot 14:00 16:28 16:58
116 Herreman Harold B Van Oost Hugues B Abarth  Assetto Corse  3 H 11:00 tot 14:00 16:26 16:56
117 De Bel Jorim B De Bel Hannes 0 Renault Clio RS 3 G 11:00 tot 14:00 16:24 16:54
118 Geldhof Angelo B Geldhof Marnick B BMW 318ti 3 G 11:00 tot 14:00 16:22 16:52
119 Egger Richard  GB Egger Pat  GB Vauxhall Nova 3 G 11:00 tot 14:00 16:20 16:50
120 de Vere-Packford Martin GB Plummer Sharon GB Peugeot 306 3 G 11:00 tot 14:00 16:18 16:48
121 Smith Allan GB Butler Teresa  GB Subaru Impreza STI 3 I 11:00 tot 14:00 16:08 16:38
122 Decaestecker Koen B Dereycke Nico B BMW E30 3 I 11:00 tot 14:00 16:06 16:36
123 Debruyne Luc B Geeraert Kevin B Volkswagen Golf 3 I 11:00 tot 14:00 16:04 16:34
124 Gruwez James B Deroo David B Mercedes 190 2.3 16V 5 H8 11:00 tot 14:00 16:02 16:32
125 Coremans Wim NL Fleurackers Patrick B BMW M3 E30 5 H8 11:00 tot 14:00 16:00 16:30
126 Smith Gavin GB Vincent Richard GB Lancia Delta Integrale 5 H8 11:00 tot 14:00 15:58 16:28
127 Seys Pieter B Ver Eecke Dimitri B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:56 16:26
128 Temperville Franklin B Dehouck Xavier B Ford Escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:54 16:24
129 Vandenheede Bernard B Verspeelt Dieter B Ford escort MK2 4 H3 11:00 tot 14:00 15:52 16:22
130 Vandevenne Kurt B Jones David  GB Ford Escort MK1 4 H3 11:00 tot 14:00 15:50 16:20
131 Struyve Adri  B Vanluchene Geert B Opel Kadett c Gte 4 H4 11:00 tot 14:00 15:46 16:16
132 Parrott Leslie GB Powell Stuart GB Ford Sierra Cosworth 4 H5 11:00 tot 14:00 15:44 16:14
133 Laporte Ronny B Manshoven johan B Opel Ascona b 4 H4 11:00 tot 14:00 15:42 16:12
134 Lagache Christophe B Meersseman Kristof B Opel Ascona B 4 H4 11:00 tot 14:00 15:40 16:10
135 Beyne Koen B Gillebert Frank B Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:38 16:08
136 Mayhew Paul GB Mitchell Dean  GB Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:36 16:06
137 Raecke Roel B Vanquaethem Sven B Peugeot 205 GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:34 16:04
138 Vitse Ludovic B Sohier kurt B Opel Astra gsi 2 D 11:00 tot 14:00 15:32 16:02
139 Blanchard Stijn B Lamote Jeffrey B Citroen Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 15:30 16:00
140 Holvoet Jan  B Holvoet Andreas  B Opel Corsa B 2 C 11:00 tot 14:00 15:28 15:58
141 Diet Luc B Van Dycke Ellen B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 15:24 15:54
142 Desmedt Peter  B Liefooghe Claude B Citroen Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 15:22 15:52
143 Couvreur Nick B Feys Steven B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 15:20 15:50
144 Deprez Robin B Niels Ghesquiere  0 Peugeot  206 gti 2 D 11:00 tot 14:00 15:18 15:48
145 Mulliez Nicolas B Fonteyne Bjorn B Toyota Yaris 3 F 11:00 tot 14:00 15:16 15:46
146 Hammache Younnes B Maes Yentl B Peugeot 106 group A 3 F 11:00 tot 14:00 15:14 15:44
147 Vancouillie Paul B Vancouillie Thibeau  B Volkswagen Golf GTI 5 H7 11:00 tot 14:00 15:12 15:42
148 Declercq Francis B Lapeire Jef  B Toyota Corolla GT coupe 5 H6 11:00 tot 14:00 15:10 15:40
149 Derez Alexander B Vromman Barbara B BMW 2002 4 H3 11:00 tot 14:00 15:08 15:38
150 Claerebout Rudy B Ferlat Trévis B Renault Clio 4 H3 11:00 tot 14:00 15:06 15:36
151 Heijnen Jeroen  NL Elven van Marcel NL BMW 2002 TI 4 H3 11:00 tot 14:00 15:02 15:32
152 Callens Mike B Callens Cindy B Opel Manta i240c 4 H4 11:00 tot 14:00 15:00 15:30
153 Margodt Frederique B Coppillie Svenn B Citroën Saxo Vts 2 C 11:00 tot 14:00 14:58 15:28
154 Noyelle Jess B Waltniel Niko B Honda Civic 2 C 11:00 tot 14:00 14:56 15:26
155 Soenen Jan B Sercu Francis B Peugeot 106 gti 2 C 11:00 tot 14:00 14:54 15:24
156 Vermeersch Glen  B Vandemaele Jorn B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 14:52 15:22
157 Maekelberg Matthias B Maekelberg Jasper  B Opel Corsa 5 H6 11:00 tot 14:00 14:50 15:20
158 Smith Mike  IRL Moriarty Sean  IRL Hillman Avenger 4 H4 11:00 tot 14:00 14:48 15:18
159 Verdonck Stefan B Van hoe Alain B Opel  Kadett 4 H3 11:00 tot 14:00 14:46 15:16
160 Withouck Luc  B Withouck Hannelore B Porsche  924s 4 H4 11:00 tot 14:00 14:44 15:14
161 Dewachter Giovanni B Dewinter Aline B BMW E36 2 C 11:00 tot 14:00 14:40 15:10
162 De Wulf Stefan B Vandoolaeghe Jan B VW Scirocco 4 H2 11:00 tot 14:00 14:38 15:08
163 Bristow Vince  GB Sayer Tim  GB Ford Escort MK1 Mexico 4 H2 11:00 tot 14:00 14:36 15:06
164 Willaert Kris B Willaert Joren B VW Golf 1 4 H2 11:00 tot 14:00 14:34 15:04
165 Dewilde Jonas B Hanssens Ward B Peugeot 106 2 C 11:00 tot 14:00 14:32 15:02
166 David Frederick B Declercq Wesly B Citroën Saxo 2 C 11:00 tot 14:00 14:30 15:00
167 Vanlerberghe Marc B Bouten Christophe B Opel Kadett GT/E 4 H3 11:00 tot 14:00 14:28 14:58
168 Dierckx Guy B Dierckx Stephanie B Toyota Corola 1 A 11:00 tot 14:00 14:26 14:56
169 Foster Phil  GB Raw Michael  GB Ford Escort 1300 GT 4 H1 11:00 tot 14:00 14:24 14:54
170 Rombouts Philip B Princen Jarno B Honda Civic 1 A 11:00 tot 14:00 14:22 14:52
171 Sampers Bart B Willem Hans B Peugeot 106 1 A 11:00 tot 14:00 14:18 14:48
172 De Bon Kim B De Bon Kelly B Toyota Corolla 1 A 11:00 tot 14:00 14:16 14:46
173 Wyckaert Stephen B Samoy jonas B renault clio 1 A 11:00 tot 14:00 14:14 14:44
174 Neyens Cathelin B Vandamme Koenraad B Mini Cooper 4 H1 11:00 tot 14:00 14:12 14:42
175 Tijtgat Michiel B Coffyn Jeroen B Toyota Yaris 1 A 11:00 tot 14:00 14:10 14:40